ALLNUTRITION Citrulline 200g.

ALLNUTRITION Citrulline 200g.
ALLNUTRITION Citrulline 200g.
Cena 34,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

ALLNUTRITION Citrulline 200g
Jabłczan cytruliny to połączenie aminokwasu L-cytruliny i Jabłczanu (kwas jabłkowy). Produkt zwiększa wydolność organizmu, opóźnia poczucie zmęczenia oraz przyspiesza czas regeneracji. Cytrulina wspomaga dopływ krwi do mięśni, dodaje siły oraz usuwa toksyny z organizmu, między innymi kwas mlekowy i amoniak.

- Zwiększa wytrzymałość mięśni oraz wydolność tlenową
- Zapewnia maksymalne natlenienie mięśni
- Podnosi poziom tlenku azotu
- Redukuje zmęczenie fizyczne i psychiczne
- Zmniejsza ilość kwasu mlekowego

Cytrulina jest także prekursorem argininy, aminokwasu z którego powstaje tlenek azotu, a także metabolitem przemian zachodzących z jej udziałem. Szczególnie nadaje się dla osób podejmujących ćwiczenia o szczególnie dużej intensywności, jak podnoszenie ciężarów i biegi sprinterskie. Jabłczan cytruliny można stosować razem z tauryną, by uzyskać znakomity efekt pompy i poprawić muskularny wygląd.

Sposób użycia: Jedną porcję 3g (1/2 miarki) rozpuścić w 100-150 ml wody i spożyć przed treningiem. Nie przekraczać ilości 1 porcji dziennie.

Porcja 3g
Ilość porcji w opakowaniu 66
Zawartość jednej porcji zaw:
Jabłczan cytruliny 2,7g
w tym cytrulina 1,5g

Składniki: jabłczan cytruliny, aromaty, substancje słodzące: sukraloza acesulfam potasu, substancje przeciwzbylające: dwutlenek krzemu, fosforan wapnia; barwnik: beta karoten.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »