ACTIVLAB CLA + GREEN TEA 60kap

Cena 18,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Activlab CLA plus Green Tea jest sprężonym kwasem linolowym, wspomagającym naszą dietę. Jest to naturalny kwas tłuszczowy, który pozwala na zmniejszanie poziomu  cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi. To połączenie, daje  świetne właściwości trawienne, oraz odpornościowe,jeśli chodzi o zakres naszego całego organizmu. Dzięki ekstraktowi zielonej herbatki , poczujemy się stabilnie oraz silnie, działa korzystnie na nasz stan zdrowia.

 Kwas sprzężony linolowy CLA jest odpowiedzialny również za korzystne działanie na układ immunologiczny. Poprawia również w dużym stopniu samopoczucie podczas odchudzania.

  Wybór Activlab CLA plus Green Tea sprzyja znaczącemu zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, oraz poprawia stan przemiany materii. Dzięki swoim właściwościom, pozytywnie wpływa również na budowę twojej tkanki mięśniowej. Działanie Activlab CLA plus Green Tea jest to wzmacniane i uzupełniane przez termogeniczne i antyoksydacyjne właściwości ekstraktu z zielonej herbaty Green Tea.

  

Activlab CLA plus Green Tea to suplement diety, skierowany głównie do sportowców oraz osób z aktywnym trybem życia.Polecany osobom otyłym z tendencja do tycia.  Wspomaga oraz usprawnia codzienne treningi, jak i łagodzi ich wymagające działanie, abstrahujące do organizmu osoby ćwiczącej!

Dziennie zapotrzebowanie (2 kapsułki): 

CLA

700 mg

Ekstrakt z zielonej herbaty

300 mg

w tym:

EGG 135 mg

 

Dodaj opinię »