7NUTRITION Protein White Chocolate & Freeze-dried Raspberry 65g.

7NUTRITION Protein White Chocolate & Freeze-dried Raspberry 65g.
7NUTRITION Protein White Chocolate & Freeze-dried Raspberry 65g.
Cena 9,90 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
biała czekolada z maliną
Jednostka miary: szt

Opis towaru

7Nutrition Protein Chocolate to wsparcie i uzupełnienie diety, jakiego potrzebujesz podczas pracy nad sylwetką i/lub podnoszeniem możliwości wysiłkowych. W tabliczce smacznej, białej czekolady z dodatkiem malin zamknięto odpowiednio dobrane, naturalne węglowodany, stanowiące źródło energii niezbędnej do działania, a także dobrej jakości składniki budulcowe, których potrzebują mięśnie.

Smaczna przekąska o wysokiej wartości odżywczej, po którą bez przeszkód można sięgnąć w każdych okolicznościach – to właśnie Protein Chocolate White Chocolate & Freeze-dried Raspberry. Poza tym kto nie lubi białej, rozpływającej się w ustach czekolady, a do tego z udziałem malin… No właśnie.
Jak widać można połączyć wspaniały smak z użytecznością, dopełniając najważniejszych aspektów swojej diety. Nie zawsze jesteśmy w stanie zjeść zaplanowany posiłek, a czasami przerwy między nimi najzwyczajniej się wydłużają. Z drugiej strony, pojawia się chęć na odmianę lub po prostu coś, co osłodzi nam restrykcje żywieniowe.

Ile razy martwiliśmy się, że nie damy rady zapewnić organizmowi odpowiednich elementów, które pozwolą mu się rozwijać? Ile razy z uwagi na pracę, uczelnię czy choćby przez zwykłą nieuwagę zaniedbaliśmy posiłek? Teraz wystarczy sięgnąć po proteinową czekoladę bogatą w WPC (koncentrat białek) cechujące się szybkim czasem wchłaniania. Dzięki temu do mięśni dotrą odpowiednie ilości aminokwasów, w tym tych niezbędnych i rozgałęzionych.

Najważniejszą kwestią w pracy nad sylwetką i poprawą parametrów fizycznych jest dostarczenie optymalnych ilości składników we właściwym czasie. WPC to koncentrat białek, o stosunkowo wysokiej wartości biologicznej, pobudzający anabolizm i hamujący wzmożony rozpad włókien mięśniowych (katabolizm).
Protein Chocolate to również źródło składników energetycznych zasilających cały organizm, w tym nasze mięśnie. Warto nadmienić, że został wzbogacony o olej MCT będący źródłem kwasów tłuszczowych o średniej długości łańcuchach. Te z kolei są przekładane na energię w niezwykle krótkim czasie, nie są magazynowane w tkankę tłuszczową, a do tego podnoszą wrażliwość tkanek na insulinę.

Zwieńczeniem dopełniającym wrażeń sensorycznych jest udział mrożonych malin, które da się odczuć już po pierwszym gryzie. Potrzebujesz czegoś, co uzupełni dietę, a do tego dobrze smakuje? Trafiłeś w 10tkę!

Wartość odżywcza 65g 100g *RWS%
Wartość energetyczna 1281 kJ / 306 kcal 1971 kJ / 471 kcal 23%
Tłuszcz
- w tym kwasy tł.nasycone
13g
9,75g
25g
15g
35%
75%
Węglowodany
- w tym cukry
- w tym poliole
22g
5,33g
16,25g
34g
8,2g
25g
13%
9%
-
Błonnik 2,08g 3,2g 13%
Białko 16,06g 26g 53%
Sól 0,14g 0,22g 4%
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »