7NUTRITION Berberine HCL stack 60kaps.

7NUTRITION Berberine HCL stack 60kaps.
7NUTRITION Berberine HCL stack 60kaps.
Cena 53,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Berberine HCL od 7Nutrition zawiera sobie w pełni naturalne składniki, które współpracując są bardzo dobrym preparatem wspomagającym odchudzanie, oraz zwalczącym wolne rodniki niwelujące skutki stresu oksydacyjnego.

- Berberyna to suplement diety, o skuteczności porównywalnej do niektórych leków. Stosuje się ją głównie, jako środek wspomagający odchudzanie oraz pozwalający na zmniejszenie poziomu glukozy we krwi. Bezpieczeństwo oraz skuteczność jej stosowania, potwierdzono w setkach badań.
- Kurkumina charakteryzuje się także działaniem antyoksydacyjnym, zmniejsza ryzyko rozwoju chorób układu krążenia oraz stanowi wsparcie w leczeniu depresji, wykazując działanie uspokajające i łagodzące nerwy. Dodatkowo, związek ten odznacza się aktywnością antynowotworową i może się przyczyniać do samozniszczenia komórek rakowych, oraz ogranicza on ich namnażanie się, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych. Dodatkowo, związek ten odznacza się aktywnością antynowotworową i może się przyczyniać do samozniszczenia komórek rakowych, oraz ogranicza on ich namnażanie się, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych.
- Cynamon to przyprawa, która ma wiele właściwości leczniczych - to sprawdzony środek na odchudzanie, cellulit i trądzik. Pomoże także w okresie przeziębienia i przy dolegliwościach żołądkowych.
- Piperyna zaś ma działanie odchudzające, które pozwala na przyśpieszenie spalania tłuszczu. Cechuje się również właściwościami termogenicznymi, co oznacza, że wytwarzane jest ciepło, które dodatkowo podkręca spalanie kalorii, a tym samym wpływa na pozbywanie się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Składniki aktywne 1 porcja (1 kapsułka)
Berberyna HCL 440 mg
Cynamon 50mg
Ekstrakt z korzenia kurkumy
(95% kurkuminoidów)
45mg
Piperyna 4,75mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »