7 NUTRITION AOL 900 120tabl.

7 NUTRITION AOL 900 120tabl.
7 NUTRITION AOL 900 120tabl.
Cena 49,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

7 nutrition AOL to potężna dawka trzech aminokwasów : Argininy AKG, Ornityny i Lizyny wpływających pozytwynie na siłę oraz obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej. AOL pomaga w budowie i odbudowie masy mięśniowej. Niezależnie, czy starasz się nabrać masy czy chcesz pozbyć się nadmiernej ilości kg, aminokwasy odgrywają niezmiernie ważną rolę, dlatego warto zastanowić się czy nie brakuje ich w Twojej diecie.

L-Arginina to gwarancja potężnej pompy mięśniowej, pełnej waskularyzacji, a także odżywienia mięśnia oraz zwiększonej syntezy azotu. Ponadto poprawia regenerację powysiłkową i hamuje katabolizm.Arginina może także wpływać na prawidłową erekcję i zwiększać libido.
L-Lizyna również jest aminokwasem endogennym tzn muszą być dostarczona z pożywieniem lub poprzez suplementację. Jej niedobór powoduje zmęczenie, zmianę nastroju. Uzupełnienie lizyny może być wskazane dla sportowców w okresie rekonwalescencji po naciągnięciu mięśni lub dla pacjentów w okresie po zabiegu operacyjnym. Ornityna jest nie niezbędnym aminokwasem endogennym odgrywającym kluczową rolę w cyklu mocznikowym.

Dawkowanie: 3 tabletki przed snem, popijając wodą.

Składniki aktywne 3 tabletki
Arginina AKG 900,00 mg
Lizyna 900,00 mg
Ornitina HCL 900,00 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »