6PAK Taurine+ 200g.

6PAK Taurine+ 200g.
6PAK Taurine+ 200g.
Cena 19,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Taurine+ to suplement diety w postaci proszku zawierający taurynę oraz witaminę C i witaminę B6.
To znakomita formuła przedtreningowa, która doskonale sprawdzi się w okresach zwiększonej aktywności fizycznej. Nie bez znaczenia jest dodatek dwóch witamin, które wspierają w zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia.

Tauryna polecana jest w momentach zwiększonej aktywności fizycznej. Wynika to z roli jaką pełni w organizmie człowieka. Tauryna jest niebiałkowym aminokwasem, którego największa ilość występuje w mięśniach szkieletowych i mięśniu sercowym. Utrzymanie odpowiedniego poziomu tauryny jest ważne, zwłaszcza w sportach wytrzymałościowych, ponieważ zgodnie z artykułem z 2017 r. (McLeay i wsp.) tauryna odgrywa m.in. kluczową rolę w skurczu i rozluźnieniu mięśni, metabolizmie lipidów oraz potencjalnie syntezie białek mięśniowych.

Witamina C i witamina B6 to odpowiednie wsparcie przed aktywnością fizyczną. W okresach wzmożonej aktywności fizycznej wskazane jest, aby dołączyć do swojej diety witaminy, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Do takich witamin zalicza się właśnie witaminę C oraz jedną z przedstawicielek witamin z grupy B – witaminę B6. Co ciekawe, inne funkcje tych dwóch witamin to pomoc w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Czy wiesz, że witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu? Oprócz tego jest istotna nie tylko dla osób aktywnych fizycznie, ponieważ przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej i pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

Wartość odżywcza 3g (%RWS)*
Tauryna 2900mg
Witamina C 80mg (100%)*
Witamina B6 2mg (143%)*
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »