6PAK Boom Shot 80ml shot.

Supercena
6PAK Boom Shot 80ml shot.
6PAK Boom Shot 80ml shot.
Cena 3,99 PLN
Opinie: 2 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

6PAK Nutrition BOOM Shot 80ml
Preparat przedtreningowy najwyższej jakości, stworzony z myślą o sportowcach, którzy uwielbiają efekt pompy treningowej i poszukują sposobu na jej spotęgowanie.
Rewelacyjny booster NO, którego zastosowanie przed treningiem znacznie poprawi efekt pompy treningowej!

Jest to preparat przedtreningowy najwyższej jakości, stworzony z myślą o sportowcach, którzy uwielbiają efekt pompy treningowej i poszukują sposobu na jej spotęgowanie. Skład został w 100% oparty o substancje aktywne, będące silnymi prekursorami tlenku azotu, takie jak: jabłczan cytruliny, AAKG (alfa-ketoglutaran l-argininy) oraz wolną formę l-argininy. Wpływają one na rozszerzanie naczyń krwionośnych, co przekłada się zarówno na pożądany efekt wizualny, jak i zwiększenie ich przepustowości, co pozwala na szybsze dotlenienie i odżywienie komórek całego ciała (w tym tkanki mięśniowej.)

UWAGA: NIE ZAWIERA KOFEINY, ANI STYMULANTÓW!

BOOM Shot jest gotowy do spożycia, wystarczy wstrząsnąć przed użyciem! Dodatkową zaletą jest jego płynna forma, która pozytywnie wpływa na szybkość przyswajania każdej porcji. Warto podkreślić, że nie zawiera dodatku kreatyny – z powodzeniem może być wykorzystywany w przerwie między cyklami. Wprowadzenie go do suplementacji wpływa także pozytywnie na rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej.

Zawartość w: 40ml 80ml
Jabłczan cytruliny 1g 2g
Alfaketoglutaran L-argininy (AAKG) 1,5g 3g
L-arginina 0,5g 1g

Składniki(smak: wiśnia-malina): woda, alfa-ketoglutaran-L-argininy (AAKG), jabłczan cytruliny, L-arginina, kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytrynian sodu), substancje E124 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Badas

    Wreszcie znalazłem przedtreningówke dla siebie, nie zawiera kofeiny, to jest to polecam

  • Arek1985

    Super Shot na pompę , prosty skład i dobre działanie !

Dodaj opinię

Dodaj opinię »