6PAK AAKG 240g

6PAK AAKG 240g
6PAK AAKG 240g
Cena 44,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

AAKG (alfa-ketoglutaran L-argininy) w proszku to wysokiej jakości przedtreningowy suplement diety, dzięki któremu znacznie poprawisz efekt pompy mięśniowej!
Każda jego porcja to doskonałe źródło czystego AAKG (alfa-ketoglutaranu l-argininy) uznawanego za jeden z najlepszych prekursorów tlenku azotu (NO). Formuła obejmuje również wartościowy dodatek tauryny oraz witaminy B6 znanej ze swojego wpływu na procesy energetyczne organizmu.

6PAK Nutrition AAKG jest bogatym źródłem alfa-ketoglutaranu L-argininy, który znany jest ze swojego wpływu na rozszerzalność naczyń krwionośnych. Dzięki poprawie ukrwienia, nie tylko doznasz tego niesamowitego poczucia rozrywającej energii oraz "niezwyciężoności", ale także skrócisz czas niezbędny dla pełnej regeneracji organizmu. Jest to możliwe dzięki sprawniejszemu dotlenieniu oraz odżywieniu komórek ciała (w tym tkanki mięśniowej). Arginina jest aminokwasem z grupy warunkowo niezbędnych, uczestniczących w procesie syntezy białka ludzkiego.

Formuła tego znakomitego produktu bazuje również na wartościowym dodatku, jakim jest tauryna oraz witamina B6. Znana jest z wielotorowego wpływu na organizm ludzki. Sprzyja bowiem zarówno utrzymaniu odpowiedniego tempa przemian energetycznych, jak i metabolicznych, co pozwala na zachowanie sprawności organizmu. Ponadto wpływa pozytywnie na układ nerwowy oraz immunologiczny, co ma realne przełożenie na utrzymanie lepszej odporności organizmu. Natomiast tauryna pełni szereg funkcji w organizmie, wykazuje nawet pewne właściwości antyoksydacyjne.

Wartość odżywcza 5g %RWS* 5g %RWS*
Alfa-ketoglutaran L-argininy
- w tym L-arginina
2951 mg - 5902 mg -
Tauryna 50 mg - 100 mg -
Witamina B6 1 mg 71% 2 mg 143%
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »